Главная | Карта сайта | КонтактыЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 

Об'ява

 

Замовник будівництва – ТОВ «Броварський заводобудівельний комбінат»

Юридична адреса: 07400, Київська область, місто Бровари, вул. Порошкова, буд. 2

Місцезнаходження об’єкта будівництва: територія 5 мікрорайону IV житлового району у м. Бровари Київської області

Характеристика діяльності (об’єкта): Будівництво багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури (будівництвом десяти 17-ти поверхових та чотирьох 11-ти поверхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями, 3-х трансформаторних підстанцій та 3-х механізованих гаражів).

Соціально – економічна необхідність проектуємої діяльності: Планова діяльність сприяє трудовій зайнятості населення м. Бровари, забезпеченню населення житловою площею та надходженню коштів у бюджет м. Бровари.

Об’єм виконання ОВНС згідно з ДБН А.2.2-1-2003 «Проектування. Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Зі зміною № 1».

Участь громадськості:Для ознайомлення з матеріалами ОВНС і надання пропозицій звертатися до розробника ОВНС та Замовника:

ТОВ «Броварський заводобудівельний комбінат», за адресою:07400, Київська область, місто Бровари, вул. Порошкова, буд. 2 (виконавчий директор Дудар О.М.)